![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/86191161_193988675314606_5712283048863596544_n-620x310.jpg)
Відбулися традиційні дебати англійською мовою в 11 класах. Тема 2020 року – Гендерна рівність. Дебати 11Б вражали активністю учнів, вмотивованістю, цікавими історичними фактами та статистичними знахідками, глибиною висловлювань, багатим лексичним запасом, доброзичливістю та повагою до іншої точки зору.Дебати в 11А/В були успішними завдяки переконливим промовам спікерів з результатами статистичних досліджень, красномовними прикладами із життя жінок східних країн, несподіваними висновками про роль культури та релігії в гендерному питанні. За словами учениці 11В Барданової Анастасії «Це надзвичайно важливо, що гімназисти обговорюють соціальні питання – ми дізнались про нові факти, зробили власні висновки з базових питань буття».