![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/07533778-620x310.jpg)
Для сприяння подолання труднощів педагогів у спілкуванні та взаємодії з батьками, віднайдення оптимальних шляхів вирішення конфліктів та нових способів поведінки в контактах з батьками, для вчителів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №60 був проведений семінар-практикум «Співпраця з батьками: побудова ефективного спілкування та взаємодії з ними», організований заступником директора з виховної роботи Поліщук Тетяною Леонідівною. Вправи, психологічні тести, робота в групах допомогли актуалізувати існуючі проблеми у взаємодії з батьками та варіанти їх ефективного вирішення.