![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/DSC_0042-1-scaled-1-620x310.jpg)
Цікава зустріч з молодою поетесою відбулася в Миколаєві. 18 лютого в Зоні вільного читання обласної бібліотеки у рамках локального проекту «Будь на хвилі – читай, думай, дискутуй!» та акції «Миколаїв, що читає» відбулася чергова зустріч з молодою поетесою і прозаїком Єлизаветою Безушко. Дівчина – студентка Чорноморського національного університету імені Петра Могили, вона є учасницею ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу «Верлибр», номінанткою премій «Письменник року-2015», «Письменник року-2016», «Письменник року-2017». Учні 7 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки, слухаючи у виконанні авторки її оповідання «Орфей, який чекав на Різдво», «Туфлі її мрії», «Захід над дахами» та «Бесіда з адміралом», занурилися у світ фантазій та чудес. Також діти відповіли на безліч цікавих питань та подякували письменниці за її творчість, що несе добро та любов.