![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/07/info-1-620x300.jpg)
Вчителі міських шкіл стали учасниками спецпроєкту Суспільного «Дзвін’ОК», у якому розповіли про завершення навчального року в умовах карантину та привітали своїх учнів зі святом останнього дзвоника.
Відеоконтент педагоги знімали особисто. Ролики вийшли різноманітними та креативними. Погляди на навчальний рік 2019/2020 та побажання продуктивно провести літні канікули лунали від вчителів Лариси Літвінової (Миколаївської ЗОШ №39 ім. Ю.І.Макарова), Валентини Льовкіної (Миколаївської ЗОШ №52), Олени Машковської (Миколаївської ЗОШ №1 ім. О. Ольжича), Альони Пікуль (Миколаївської ЗОШ №56).