![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/D77CD17E-67B0-4186-A9CA-48146ADFD0F8-min-e1597846722800-620x310.jpeg)
Сьогодні, 19 серпня 2020 року відділом виховної роботи управління освіти Миколаївської міської ради проведено онлайн-нараду з заступниками директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста Миколаєва.Під час наради розглянуто питання:
– нормативно-правове забезпечення організації виховної роботи;
– здоровий спосіб життя у рамках колегії, міські проекти;
– про проведення Першого уроку в 2020/2021 навчальному році (методичні рекомендації).