![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/nggallery_import/IMG-7c6092b02b0c8eb0f1b1400882f0d9c6-V-620x310.jpg)
У кожної людини протягом життя в серці зберігаються теплі спогади про малу Батьківщину, адже всі ми родом з дитинства, де були найблакитніші хмари, найзеленіша трава, найсмачніші смаколики та прогулянки з найкращими друзями улюбленими вуличками рідного міста.Наше рідне місто, що омивається лагідними водами Бугу та Інгулу, цими днями святкує 231 річницю. Вітаємо, Миколаєве, і бажаємо розквіту!
На честь дня міста учні МГ 4 на чолі з учнівським самоврядуванням підготували фотоекспозицію, де представили свої улюблені куточки нашого міста на Бузі.