![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/IMG-8be72528057fe43da8c04884d886f986-V-620x310.jpg)
15.102020 відбулася онлайн-конференція міського Євроклубу «Мережі Європейського Союзу в Україні»в заході взяли участь представники Миколаївської гімназіі N4: педагог-організатор Віштал Я.С,президент школи Кухта Яна,представники міністерства культури Веселов Станіслав та Макаренко Анна.
За активність у обговоренні діяльності Євроклубу,гімназисти були нагороджені еко-сумкою з подаруночками всередині!