ЗОШ №53: навчальний семінар-тренінг «Використання середовища G –Suite під час очного, змішаного та дистанційного навчання»

З метою  належного забезпечення процесу дистанційного режиму навчання  з використанням інноваційних технологій  в школі  працює постійно діючий семінар- тренінг «  Використання середовища G –Suite під час очного, змішаного та дистанційного навчання».

На його засіданнях вчителі школи навчилися створювати гул-курси з предметів, отримали практичні навички  створення завдань різних типів, ознайомилися з правилами публікації цих завдань у гул-класах, розглянули на прикладах способи перевірки завдань, отриманих від учнів на сторінках гугл- класів. Знайомилися з можливостями використання вбудованого в гугл-курс журналу оцінок, проведення відео уроків.

Дана форма проведення  семінарів -тренінгів  сприяє  розвитку пізнавальної активності педагогів, професійному вдосконаленню їх педмайстерності ,   формування в колективі атмосфери плідного співробітництва.

Тренінг проводять вчителі школи  Сиченко Л.В., Давиденко А.О., Баранченко О.Є. , які підвищили кваліфікацію на курсі « Розгортання та використання G –Suite  в діяльності освітньої установи».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *