![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/yzobrazhenye_viber_2020-11-27_14-39-00-300x225-1.jpg)
Учні ліцею беруть участь у реалізації міського проекту «Десять цінностей сьогодення». Так за ініціативою учнів 11-А класу розпочато ліцейский челендж “Цінності нашого життя”, у якому ліцеїсти висловлюють свою думку про справжні ціннісні орієнтири.
Челедж 11-А класу /дивитись тут/
Челедж 11-Б класу /дивитись тут/
Челендж 9-А класу /дивитись тут/
Челендж 10-А класу /дивитись тут/
Челендж 8-А класу /дивитись тут/
Челендж 10-Б класу /дивитись тут/