![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/Slayd4-1024x709-1-620x310.jpg)
Година коду — це глобальна ініціатива щодо популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою.
Година коду традиційно відбувається протягом Тижня інформатики (цього року з 7 до 13 грудня).
Учні нашої школи також приєдналися до цієї всесвітньої ініціативи як під час уроків в школі , так і дистанційно: збирали та програмували роботів, опановували одногодинні курси від Години коду.
Кожен зміг відчути себе програмістом за одну годину!