![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/IMG-868394dec803a278932b85ae717234c0-V-620x310.jpg)
20 грудня в Балабанівському лісі Миколаївським обласним Центром національно-патріотичного виховання проведено спортивне орієнтування «Лабіринт» на честь дня Святого Миколая. У заході взяли участь Корсун Денис, Фрондзей Богдан (6-а), Краснов Ілля, Шевчук Влад(8-в), Козулько Андрій, Сахань Глеб (11-б), Вагіна Катерина (11- а ).
Дякуємо вчителям фізичної культури Брагіну А.Л. та Товсточубу Т.О. за якісну підготовку учнів та можливість отримати масу позитивних емоцій у ці святкові дні!