![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/150677075_1781749885321715_2214774498701439813_o-1-620x310.jpg)
А чи знаєте ви, що 14 лютого – не лише День усіх закоханих, а ще й Міжнародний день дарування книг? Це дуже щире і приємне свято було започатковано в 2012 році. Звідтоді воно об’єднує всіх, хто любить читати та дарувати книжки. Не залишилась без подарунків і бібліотека Рідної школи. Напередодні свята любитель книжок і читання з подарував книгу в бібліотеку Рідної школи.
Запрошуємо всіх учнів долучились до цієї чудової традиції. Адже книга як почуття, даруєш комусь, а тепло тобі. Приєднуйтесь!