![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/20210216_153534-300x277-1.jpg)
МЗШО №53 у 2020-2021 навчальному році бере участь у програмі всесвітнього масштабу PISA. З метою підготовки до участі у програмі було проведено нараду для вчителів природничо–математичного циклу. Заступник директора з навчально–виховної роботи Горощенко Т.С. акцентувала увагу на особливостях участі школи у дослідженні РІSA-2021 та його підготовки. Учителі методичного об’єднання природничо-математичного напрямку Романець О.М.,Баранченко О.Є., Мєзінова Т.О. познайомили з типовими завданнями минулорічних досліджень та ходом підготовки учнів у дослідженнях. Педагогічним колективом визначено основні завдання мотивації учнів щодо формування читацької, математичної та природничо-математичної грамотності учнів.