АДТ: фоточелендж ” Родинне читання”

Челендж від Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів «Ментальне здоров’я” в МСШ “Академія дитячої творчості” продовжується. Тема “Дружба” і ми не оминули тему булінгу. Говорили з учнями на тему «STOP булінг», провели початкове анкетування, а також запропонували дітям висловити своє бачення булінгу за допомогою мистецьких засобів, виконавши плакат. Метою нашої роботи було усвідомлення поняттям «булінгу», його попередженням; виховувати в учнів почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.

Діти отримали цікаву та корисну інформацію про проблему сьогодення в учнівському середовищі. Учні одержали пам’ятку про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися про свої права, обов’язки. Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему.

Кожен повинен почувати себе захищеним. Треба поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати разом.

Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.
Дружні сімейні стосунки, злагода у домі є запорукою розвитку особистості. Цьому сприяють і сімейні читання. Традиції дружнього читання в сім’ї розвивають і зміцнюють зв’язки між членами родини. Тому учні МСШ “Академії дитячої творчості” та їх батьки взяли активну участь у фоточеленджі ” Родинне читання”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *