![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG_3140-620x310.jpg)
Учні 1-5 класів долучилися до заходів, присвячених Міжнародному дню щастя. Цього дня учні 1-4 класів прослухали радіорубрику «Що таке щастя?», на паперових долоньках висловили свої думки про щастя та розмістили їх на полотні сонячної галявини, а учні 5-х класів власноруч виготовили підкови на щастя.
Навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Щастя і радість − це брати – близнюки. Задовольняючись малим набагато легше отримати більше! Будьте щасливі!