Про небезпеку скрізь і всюди пам’ятайте завжди, люди!

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 23 квітня у ЗЗСО №28 відбувся  День цивільного захисту. Через епідеміологічні обмеження всі заплановані заходи було поведено онлайн з використанням освітніх платформ Zoom та Google Meet.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстримальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров’я та життя.

Вранці для школярів було проведено онлайн лінійку та виховні годин из елементами тренінгу «Мій дім – територоія моєї (не) безпеки».

На онлайн уроках у цікавій та змістовній формі класні керівники та вчителі-предметники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; дії людини під час масових заходів, у натовпі. 

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; відеоролики.  

Для здобувачів освіти 10-11-х класів було проведено наочно-практичний порадник «Надання першої домедичної допомоги постражлалим в наслідок пожежі, вибуху, отруєння хімічними речовинами» під час якого учні продемонстрували обізнаність і рівень підготовки щодо надання допомоги постраждалим.

 День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.