![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0132-768x512-1-620x310.jpg)
Днями колегіум відвідав Селецький Артур Миколайович, заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, супроводжували Артура Селецького заступник голови Миколаївської облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Роман Пашнєв, начальник управління освіти Миколаївської міської ради Ганна Личко.