![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_20210624_123720-620x310.jpg)
Учні 9-А класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 брали участь в онлайн-тренінгу зі збирання станції моніторингу якості повітря, яка є винагородою від Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ за участь у найбільшому уроці у світі, присвяченому Дню Землі. Діти мали можливість самостійно зібрати та запустити в роботу цей прилад.
Завдяки даній станції, наша школа долучиться до збору даних у місті для SaveEcoBot – єдиного в Україні екологічного чатбота, який поєднує дані про забруднення, забруднювачів та інструменти захисту довкілля.