![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/My-za-zdorovyy-sposib-zhyttia-ZOSH-25-620x310.jpg)
Здоров’я посідає одне з найвищих місць серед потреб і цінностей людини. Щоб найповніше реалізувати свої здібності й можливості в житті, людина має почуватися здоровою. Отож, кожен прагне бути здоровим, сильним, енергійним і впевненим; кожен формує власні життєві цінності, свій світогляд, набуває життєвого досвіду.
В 9-му класі був проведений тематичний урок «Ми – за здоровий спосіб життя», на якому здобувачі освіти вчились оцінювати власний спосіб життя та мотивувати себе додержуватися здорового способу життя, визначали цілі і розробляли плани в різних сферах, набували сприятливих для здоров’я навичок.
За інформацією закладу