ЗОШ №13: Міжнародний день миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
З нагоди Дня миру у школі пройшли тематичні заходи. Для учнів початкової школи створено арт-простір на тему «Мир на землі – радість у родині». У шкільній бібліотеці організована книжкова виставка «Під мирним небом».
Діти із задоволенням приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії «Голуб миру», вони власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. Сьогодні всі висловлювали побажаннями миру та злагоди і закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!».

За інформацією закладу