![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/1-1-620x310.jpg)
4 листопада 2021 року в рамках реалізації міжнародного інклюзивного проєкту ”Шкільний освітній простір як модель толерантного та розвиненого суспільства”, який реалізує миколаївська громадська організація ”Діалог” спільно з освітніми закладами міста Миколаєва було проведено зустріч «Плануємо успіх: презентація роботи команд психолого-педагогічного супроводу команд психолого-педагогічного супроводу ЗЗСО м. Миколаєва та Львова. Досвід, кейси, коментарі», де команда МСШ «Академія дитячої творчості» презентувати себе та свої здобутки і мала можливість ознайомитися з досвідом інших шкіл.