![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/yzobrazhenye_viber_2021-11-15_21-07-57-803-620x310.jpg)
Історія рідного краю – це завжди щось захоплююче і таємниче, про що хочеться дізнаватись все більше і більше. Учням 9 класів пощастило познайомитись з цікавою людиною – краєзнавцем, істориком, письменником, жителем Корабельного району Валерієм Кобою. Під час ZOOM-конференції автор презентував свою нову книгу “Борщ з бичками”, у якій звернувся до історії виникнення, становлення та розвитку Вітовки, Богоявленського, Жовтневого на території сучасного Корабельного району.
Адміністрація висловлює слова щирої вдячності бібліотеці для юнацтва за організацію зустрічі.
За інформацією закладу