![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG_20211115_104729-1-600x310.jpg)
15 листопада учні 9-х класів нашої школи під керівництвом вчителя біології Ковбасюк І.В. долучились до акції з висадки дерев. Акція проводилась за ініціативи ГО “Мы можем больше”.
На території школи висаджено ясеневу алею. Ми назвали її “Алея випускників”, і вона буде нагадувати про наших працьовитих дев’ятикласників випуску 2022 року. Дякуємо активістам ГО “Мы можем больше” Роману Бурову,Тіні Тіорі та ТОВ “Миколаїзеленгосп” за надану можливість взяти участь у добрій справі з озеленення міста.