![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/yzobrazhenye_viber_2021-12-01_11-44-50-230-620x310.jpg)
В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» до учнів Миколаївської ЗОШ №10 завітали інспектори відділу зв‘язків з громадськості УПП в Миколаївській області – старший лейтенант поліції Павлова Анна Анатоліївна та лейтенант поліції Зінькова Олена Олександрівна. Інспектори пояснили дітям, що таке насилля та його форми, акцентували увагу про насильство в сім’ї і як від нього вберегтися, куди і до кого звернутися за допомогою в разі небезпеки.