![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/0-02-05-7a7a107356b38cafe2a13ce5d93857dd0686a41549e86c7bc21cb9a5823f38bc_b6daa1a9-620x310.jpg)
У рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» з учнями 6-9 класів ЗОШ №60 проведено цікаву гру ”Коло безпеки”. Під час гри було висвітлено теми: “Дитина і булінг”, “Створення безпечного середовища”, “Дитина і насильство в мережі Інтернет”. Безпосередньо в форматі гри діти запам’ятовували та сприймали інформацію найкраще, поринали у невимушену атмосферу, легше йшли на контакт і активніше відповідали на питання.
Пам’ятайте, що світ без насильства – це безпечне майбутнє для кожного!