![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/yzobrazhenye_viber_2021-12-16_12-24-35-742-620x310.jpg)
16.12.2021 у Миколаївській загальноосвітній школі №25 відбувся цікавий і пізнавальний захід за участю викладачів та студентів механіко-математичного факультету Миколаївського національного університет ім. В.Сухомлинського. Учні 8 і 9 класів долучилися до проєкту «Цікава наука на вулицях міста», активно працювали у STEM-студії «Банк науки».
Сподіваємося, що такі заходи зможуть допомогти підліткам зацікавитись і полюбити природничо-математичні науки, брати участь в інших дослідницьких проєктах.