![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/8-620x310.jpg)
У Миколаївській ЗОШ № 16 для учнів початкової та середньої школи розпочато серію спектаклів шкільного театру. Вистава «В пошуках новорічної ялинки» , режисер-постановник Наталя Мизь ( педагог- організатор), зарядила всіх глядачів позитивом та відчуттям свята!
Дякуємо нашим шкільним артистам за новорічний настрій!
Всіх вітаємо з прийдешніми святами. Нехай у новорічну ніч всі ваші бажання обов’язково здійсняться!