![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/IMG_6012-620x310.jpg)
У свято Маланки або Щедрий вечір учні Першої української гімназії імені Миколи Аркаса привітали колектив управління освіти з новорічними та різдвяними святами.
Щедрувальники в українських костюмах презентували сценізовані щедрівки, співали пісні, бажаючи всім присутнім здоров’я та достатку, плідного та щасливого нового року!
Освітяни подякували гостям за привітання, гарний святковий настрій та побажали їм щастя й злагоди у 2022 році.