![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/Screenshot_1-3-620x310.png)
З 06 по 19 грудня 2022 року здобувачі освіти Миколаївської гімназії № 43 імені К.Ф. Ольшанського в рамках Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая» виготовляли обереги для воїнів ЗСУ і ТРО. Це і браслети, манжети, шкарпетки, рушники, вишиванки. Більшість оберегів вже передано нашим бійцям, найближчим часом всі речі знайдуть своїх хазяїнів і будуть оберігати наших захисників.#оберегисвятогомиколая![🇺🇦](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f1fa_1f1e6/72.png)
![🕊](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f54a/72.png)
![🇺🇦](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f1fa_1f1e6/72.png)
![🕊](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f54a/72.png)