![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328104978_876079193672600_3764330908992923164_n-620x310.jpg)
7 лютого 2023 року у Миколаївській гімназії № 25 Миколаївської міської ради Спеціалізованою структурою ООН ЮНІСЕФ відкрито «Клас безпеки» із сучасним інтерактивним обладнанням для проведення тематичних уроків та позакласних заходів.
Мета освітніх занять для учнів гімназії – покращення психоемоційного стану дітей, які постраждали через жахіття війни, навчання безпечної поведінки в умовах воєнного стану, мінна безпека, правила поводження з вибухонебезпечними предметами.
Щиро вдячні світовому лідеру із захисту прав та інтересів дітей ЮНІСЕФ за розуміння проблем, підтримку та допомогу в обладнанні тематичного кабінету.
Впевнені, що тільки спільними зусиллями зможемо виховати гідних громадян України!