![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/Screenshot_1-2-620x310.png)
23 випускники закладів загальної середньої освіти міста Миколаєва отримали найвищий результат – 200 балів з окремих предметів Національного мультипредметного тесту (НМТ).
![✊](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5f/1/16/270a.png)
22 учні закладів освіти міста продемонстрували високий рівень знань та отримали 200 балів з одного предмету – математики, англійської, української мови та хімії:
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Щиро вітаємо і пишаємося нашими випускниками та їх вчителями, які у цей нелегкий для країни час, досягли високих результатів! Подальших успіхів, дорогі випускники!