![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-59ac74e2bd610b98dc22cc20c96ce651-V-1.jpg)
19 квітня Інклюзивно-ресурсний центр №2 м. Миколаєва радо приймав майстрів із гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Дитячого центру позашкільної роботи Корабельного району.
Керівники гуртків Колєсніченко Юлія Юріївна та Радченко Олена Миколаївна провели майстер-клас з виготовлення великодніх сувенірів з дітьми дошкільного віку «Хай буде з вами Великодня казка!».
Вихованці гуртків декоративно-ужиткового мистецтва зробили на заняттях корзинку і подарували Інклюзивно-ресурсному центру.