![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/1C041285-153F-4B3A-BE67-CFAD52196E80-1-620x310.jpeg)
У рамках реалізації у м.Миколаєві Всесвітньої ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді» 20 листопада 2019 року проведено Дитячу сесію з нагоди Всесвітнього святкування 30-річчя Конвенції ООН про права дитини. Під час сесії лідери учнівського самоврядування закладів освіти міста спілкувались з міським головою О.Ф. Сенкєвичем, першим заступником міського голови В.І. Криленко, начальниками департаментів та управлінь міської ради. Для учасників проведено цікаву екскурсію міською радою, відбулось ознайомлення зі спеціалістами управлінь і стажування дітей в обраних структурних підрозділах. За круглим столом учні поділились враженнями та висловили свої побажання про подальшу співпрацю.