![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/78547644_2499397243612805_172945383683522560_o-620x310.jpg)
7 грудня психолог інклюзивно-ресурсного центру №2 І.Мікулич, асистент вчителя ЗЗСО №29 О.Бондарук і заступник директора з НВР ЗЗСО №26 С.Яніна взяли участь у роботі конференції “Поведінкові проблеми дітей і підлітків. Зрозуміти і допомогти” на базі Івано-Франківського навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської обласної ради. Цей захід, як і всі заходи громадської організації “Лоґо”, мав душу і особливу атмосферу.
Дякуємо доповідачам Олені Дерень, Євгенію Суковському, Тетяні Дудиній, Володимиру Станчишину, Софії Кубі
за те, про важливі і складні речі розказували просто і зрозуміло!