![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20191217_110103-620x310.jpg)
Наближається Новий рік і за традицією юних мешканців міста чекає незвичайна, повна пригод і цікавих несподіванок авторська шоу-вистава «Quest room «Загадкове новоріччя-2020», що створена колективом творчих педагогів і талановитих вихованців Палацу творчості учнів.
З 18 по 29 грудня новорічну казку подивляться юні школярі міста, діти всіх соціальних категорій, жителі та гості Миколаєва. На глядачів чекає справжній новорічний калейдоскоп пригод, перевтілень і чарівництва!
А сьогодні, останні хвилини підготовки: репетиції, прикраса і оформлення сцени, залу і холу.