![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/Bez-imeni-620x310.png)
16-17 січня 2020 р. керівники гуртків міськСЮТ взяли активну участь в інженерному тижні “STEM Discovery Week” щодо впровадження найкращих практик з використання інноваційних STEM-ресурсів в МЗОШ №26.
Під час заходів, які провели для школярів педагоги: Гурська І.М., Кіщук В.О., Нотич О.О., Коркішко О.О., Тихонова С.В., Гапиченко Г.Є., Каширін Ф.Ю., діти виготовляли моделі різноманітної транспортної техніки, архітектурні моделі та прилади. Також учням було цікаво взяти участь в майстер-класі по паянню.