![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/84241919_2525715730885202_6014625360405069824_n-620x310.jpg)
Сьогодні, 3 лютого, у Першій українській гімназії імені Миколи Аркаса відповідно до Закону України “Про освіту” відбулась педагогічна рада (у читальній залі бібліотеки) з порядком денним “Проблеми профільного навчання учнів гімназії у світлі НУШ”, яка обговорила питання перспективного переходу закладу на профільну старшу школу, теперішній стан справ у старших профільних класах, порівняльних результатах ЗНО учнів 11-х класах за останні роки . Педагоги активно обговорювали актуальну проблему в освіті на сьогоднішній день. Прийняли відповідне рішення.