![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/photo6042932244768729833-e1585142655336-768x535-1-620x310.jpg)
Семестрове оцінювання учнів, які не виходять на зв’язок під час карантину має формуватися з урахуванням очного навчання до впровадження карантинних обмежень.
Про це повідомила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій, відповідаючи на найпоширеніші запитання вчителів.
«Рекомендуємо вчителям зважено і неформально підходити до виставлення оцінок за семестр учням, які з вагомих причин не змогли навчатися дистанційно і пропустили більшість навчальних занять під час карантину», – повідомила Любомира Мандзій.
Також, за її словами, у сьогоднішніх умовах можуть використовуватись різні технічні засоби для організації освітнього процесу.
«Якщо учень немає інших технологій, то і звичайний телефонний зв’язок може слугувати інструментом для взаємодії між учителем та учнем», – сказала в.о. міністра освіти і науки.