![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/10/02007e1u-365a-779x446-1-620x310.jpg)
Вумовах дистанційного та змішаного формату освіти дуже важливо правильно організувати контроль за навчальним процесом та налагодити зворотний зв’язок.
Новий розділ «Мої класи» на «Всеосвіті» – це зручний безкоштовний онлайн-інструмент, який допоможе швидко та якісно сформувати змістове наповнення будь-якого уроку, створити різноманітні домашні завдання й відстежувати прогрес виконання завдань в режимі реального часу.
Про те, як користуватися «Моїми класами» та про особливості його функціоналу розповідає Леся Литвиненко, креативна директорка, головна редакторка та співзасновниця проєкту «Всеосвіта».