![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/nggallery_import/IMG-b86fff47da7605e7e70cdd2bd641afb9-V-620x310.jpg)
Напередодні свят кожен має отримати часточку щастя та увагу. 28 грудня на базі КУ “Інклюзивно-ресурсний центр №4” педагоги Будинку творчості дітей та юнацтва Інгульського району провели для дітей з особливими потребами майстер-клас з виготовлення новорічної листівки. Після цього Снігуронька і Чарівниця Зима запросили всіх присутніх на новорічне дійство до ялинки. Діти із задоволенням відгадували загадки, брали участь в іграх. У кінці свята, завдяки адміністрації центру, діти отримали солодкі подарунки.
З посмішкою та радістю на обличчях усі гості відправилися на зимові канікули.