![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG-ad8a4709eefa99081ae1c4c0c12332a0-V-620x310.jpg)
НЕХАЙ Наталія Григорівна, практичного психолога КУ “Інклюзивно-ресурсний центр №1” ММР, та СОЛОМКО Ірину Анатоліївну, вчителя-логопеда КУ “Інклюзивно-ресурсний центр №3” ММР, відзначено Подякою Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді!
Шановні колеги, пишаємось вами! Бажаємо подальших професійних