![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/246473838_1064479637634264_8981141123966111721_n-600x310.jpg)
Щодня пухнастики у притулках потребують корисної та поживної їжі, аби бути здоровими та активними. І ми з вами можемо їм допомогти. Вже традиційно наша школа долучається до благодійної Всеукраїнської акції «Нарру Гав для Сірка», метою якої є виховання гуманного, милосердного ставлення до тварин – братів наших менших. Спільними зусиллями було зібрано 200 кг круп та сухих кормів, а також теплі речі, іграшки для тварин, які потім представники учнівського самоврядування передали до Центру захисту тварин. Хочеться, щоб всі небайдужі приєдналися до цієї акції і чотирилапі віддячать нам своєю відданістю та любов’ю.