![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG-a24c13864f1f736a9dadd64c8556dcc0-V-620x310.jpg)
У рамках реалізації освітньої кампанії із підвищення обізнаності з основ здоров`я та гігієни для учнів 5-11 класів «Здоров`я без сорому», у гімназії було проведено онлайн-бесіди з учнями 6-Г та 7-Б класу. Представниця ГО «Дівчата» Алла Маслахова розповідала про способи протидії поширенню COVID-19, переваги вакцинації, про зміни в організмі хлопчиків та дівчаток під час статевого дозрівання, на завершення всім присутнім пообіцяли надіслати подарунки- гігієнічні засоби.