![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/1-3-620x310.jpg)
Хол розташованого в Варварівці навчального корпусу Миколаївського професійного машинобудівного ліцею прикрасила незвичайна новорічна інсталяція. Вона була створена руками учнів, що здобували в ліцеї професії “Оформлювач вітрин, приміщень та будівель” та “Живописець”. Керувала процесом створення святкового інтер’єрного декору викладач спецдисциплін художнього напрямку Олена Ширяєва.
За інформацією закладу