![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/zobrazhennia_viber_2023-04-07_14-13-36-395-620x310.jpg)
У Всесвітній день здоров’я Миколаївська гімназія № 6 за підтримки президента Федерації легкої атлетики в Миколаївській області Кілярського В. Г. провели урок здоров’я під гаслом “Рух – це здорово!”.
У заході під керівництвом представників МСДЮСШОР з легкої атлетики та вчителів фізичної культури взяли участь учні 1-9 класів, їхні батьки, співробітники гімназії. На спортивному майданчику панувала дружня, тепла спортивна атмосфера. Кожен учасник був радий цій офлайн зустрічі.
Захід розпочався з кола здоров’я (пробіжки), продовжився танцювальною руханкою, потім учні проходили динамічні локації та естафети. Спортивне свято об’єднало учасників оптимізмом, вірою та надією на подальші зустрічі.