![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/5-620x310.jpg)
На запрошення директора інклюзивно-ресурсного центру №1 (далі–ІРЦ) спеціалісти управління освіти Миколаївської міської ради, центру професійного розвитку працівників освіти, керівники та практичні психологи ІРЦ взяли участь у робочій зустрічі, що стосувалася системи роботи шкільних бригад швидкої допомоги з досвіду роботи ізраїльських колег.
Спікером заходу стала Ірина Соломко, керівник ІРЦ №1, яка у грудні 2023 року відвідала семінар у Латвії, навчальний процес якого забезпечили досвідчені професійні інструктори з Ізраїлю, академічні та клінічні фахівці з України та Латвії. Особливий акцент – як надавати психологічну підтримку учасників освітнього процесу в умовах війни.