![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG-626eba358fc536b73570929a820a05fa-V-620x310.jpg)
За вікном останні тижні зими, а в групових кімнатах ЗДО № 92 з’явилася перша зелень на підвіконні. Діти власноруч створили міні-городи, які дарують радість всім – від маленьких до великих. Саме такі експеременти, дослідження завжди зацікавлюють малюків та формують уявлення про зв’язки в природі.
Малюки із задоволенням висівали насіння, висаджували цибулини, а зараз доглядають та спостерігають за їх ростом і розвитком.
А до того ж маленькі “світлячки” мають смачні вітаміни до столу!!!