![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-05_14-18-41-620x310.jpg)
Багато років у Палаці творчості учнів реалізується проект «Квітка добра», створений з метою залучення до різних видів творчої діяльності дітей із особливими освітніми проблемами.
У рамках проекту «Квітка добра» культорганізатори закладу відвідали «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія».
Для вихованців центру був проведений майстер-клас з паперопластики на тему «Казкове мишеня». Діти із задоволенням зробили поробку, стали чарівниками, оживили мишенят і влаштували справжні мишачі перегони.
Дітлахи з нетерпінням чекають нових зустрічей з творчими педагогами Палацу творчості учнів!!!