![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/4-620x310.jpg)
Всесвітній день доброти – це можливість нагадати людям про важливість прояву людяності і взаємодопомоги у повсякденному житі.
Саме в День добра, 13 листопада, культорганізатори Палацу творчості учнів відвідали міський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю “Цвєтік-Сєміцвєтік”. До вихованців закладу завітали чарівниця осінь та козацький кінь Юлій. Діти зустріли героїв з радістю та цікавістю, з задоволенням спілкувалися з казковими персонажами та ділилися з ними веселим настроєм. В кінці зустрічі дітки отримали чарівні яблучка, які зарядили їх вітамінами на цілий рік.