![](https://osvita.mkrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG-bd647ad369e8b3d5a9871543c20311e3-V-620x310.jpg)
8 жовтня делегація освітян Миколаєва у складі головного спеціаліста відділу захисту прав дітей управління освіти Миколаївської міської ради Наталії Кругляк і працівників інклюзивно-ресурсних центрів з метою обміну досвідом відвідала Одеський інклюзивно-ресурсний центр #1. Директор центру Вікторія Пастерначенко провела екскурсію закладом, познайомила з історією створення та особливостями роботи центру. Наприкінці колеги зібралися за “круглим столом” і обговорили нагальні проблеми роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Миколаївці поїхали додому з подарунками від Одеського ІРЦ #1 – розвивальними іграшками для своїх центрів.